Umiejętności

Go down

Umiejętności

Pisanie by Admin on Pią Sty 26, 2018 5:38 pm

Istnieją dwie grupy medyków

 • Pierwsza grupa to shinobi, którzy znają jedynie podstawy w zakresie medycznych technik. Nie obrali oni tego kierunku jako głównego. Potrafią wyleczyć ranę, ale nie potrafią wykonać poprawnie operacji, przeszczepu czy usunąć truciznę . Ciężko u nich również z wiedzą na temat ludzkiego organizmu. Potrzebują na to więcej czasu, niż zawodowi medycy. Taki shinobi mimo kilku wad, ma wiele zalet. Między innymi jego poziom Iryō Ninjutsu nie musi sięgać wysokiego szczebla. Spokojnie może sięgać do poziomu C.

  Na tym poziomie nie można wykupić żadnych umiejętności


 • Duga grupa to shinobi, którzy poświęcili się całkowicie nauce medycznych ninja. Ich zakres wiedzy jest znacznie większy, niż u grupy pierwszej. Są wstanie z łatwością podjąć się różnych rodzai operacji czy przeszczepów. Potrafią po ciężkiej walce wyciągnąć truciznę z organizmu i wziąć ją do analizy, by na jej podstawie wynaleźć antidotum. Anatomię człowieka mają w małym palcu i wiedzą gdzie uderzyć, by spowodować większe obrażenia. Poziom tej grupy to S, porzez co nie mogą się rozwijać w innym kierunku.

  Na tym poziomie  może wykupić umiejętność

  Przeszczep
  Wiedza pozwalająca nie tylko przeszczepić narząd tak, aby ta była w pełni funkcjonalna, ale również nie ma problemu z przeszczepieniem komuś Dōjutsu. Jest tylko jedno ograniczenie. W przypadku aktywowanych limitów krwi (Sharingan, Byakugan itd.), narząd musi być aktywny w chwili przeszczepu i już w nowym ciele pobiera przez cały czas Chakrę (czyli np. w chwili otwarcia oka, jedynym sposobem jest trzymanie go w ciągłym zamknięciu).

  Trucizny i Anditotum
  Wiedza ta obejmuje zarówno rozpoznawanie różnego rodzaju trucizn po dogłębnej analizie, jak i umiejętności sporządzania na nie odtrutek. Oczywiście w tym przypadku dobry twórca odtrutek, równa się dobremu twórcy trucizn, gdyż do opracowywania tych pierwszych wymaga się pewnych umiejętności w tworzeniu drugich. Wyróżniamy trucizne w postaci cieczy i gazu

  Krytyczny Punkt
  Wysokiej klasy umiejętność, która powoduje, że medycy są dobrymi znawcami anatomii, dokładnie znają rozmieszczenie wszystkich witalnych punktów człowieka i są w stanie z dokładnością do milimetra trafić w to miejsce.

avatar
Admin
Chūnin
Chūnin

Liczba postów : 193
Join date : 07/11/2017

Zobacz profil autora http://narutostorm.forumotion.eu

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach